Šlo o největší únik informací z tajné služby BIS. Odposlechy z pražského magistrátu, které se v roce 2012 dostaly do novin a zničily kariéru primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška, rozvířily nejen debatu, jak tato dvojice vládne hlavnímu městu, ale okamžitě také začalo rozsáhlé vyšetřování, kdo je vynesl a jaký k tomu měl motiv. Přesně po dvou letech od jeho spuštění je však celá věc stále hodně nejasná a vyšetřování vzbuzuje otazníky, jak vážně je vedeno, píše v nejnovějším vydání týdeník Respekt.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se