Sazka spustila ve čtvrtek další předprodej vstupenek na hokejové mistrovství světa v Česku. Organizační výbor MS uvolnil tentokrát lístky na jednotlivé zápasy. Na český tým bylo k dispozici okolo 1200 lístků. Znovu se vyprodaly během pár minut.

Sazka spustila předprodej vstupenek na začátku listopadu. Do prodeje šly ale jenom balíčky. Tentokrát nabídla v jednu odpoledne vstupenky na jednotlivé zápasy. Okolo půl druhé už se na fanoušky českých hokejistů nedostalo. 

Ceny vstupenek

Praha - O2 aréna

 

Základní skupina: 190 - 2980 korun

Čtvrtfinále: 2390 - 5980 korun

Semifinále: 4690 - 11 580 korun

o 3. místo: 4290 - 14 380 korun

o 1. místo: 7190 - 14 380 korun

 

Ostrava ČEZ Aréna

 

Základní skupina: 270 - 3470 korun

Čtvrtfinále: 2900 - 5980 korun

Ani teď ale nepustil organizační výbor MS do prodeje všechny vstupenky. Uvolňovat je bude postupně až do května, kdy šampionát začne. Půjde především o vstupenky, které mají dopředu zamluvené obchodní partneři mistrovství.

A nemuselo by jít jen o pár lístků. Už v prosinci došlo k tomu, že se v prodeji objevil větší počet lístků. Podle mluvčí organizačního výboru Martiny Kučerové se to může stát znovu a výbor na to bude v takovém případě upozorňovat.

Navíc se dá očekávat, že větší počet lístků může jít do prodeje i v den jednotlivých zápasů. Podle informací HN z O2 arény se tak běžně stává u většiny akcí, ať už se jedná o mistrovství, nebo o koncert. A jde většinou o blokace partnerů, kteří je na poslední chvíli odřeknou.

Organizátoři teď budou chtít upoutat pozornost především na zápasy zahraničních týmů. "Byli bychom rádi, aby si je kupovali i Češi. Půjde o velice atraktivní utkání," říká Kučerová.

Sazka také upozornila na to, že lístky zakoupené jinak než oficiální cestou může nechat zablokovat. Na vstupenky koupené na internetových burzách by se tak lidé nemuseli vůbec dostat.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist