Petr Laušman, bývalý šéf Ředitelství silnic a dálnic, se pomalu chystal k soudu – obžaloba, že podepsal předraženou smlouvu na nájem sídla státní organizace, tam ležela už od ledna.

Všechno je ale jinak: soudkyně, která měla obžalobu projednávat, nyní zjistila, že případ z roku 2004 je už promlčený. A to o pouhých pět dní, protože policisté Laušmana nestihli včas oficiálně obvinit ze špatného hospodaření. Je tak pravděpodobné, že kauza centrály silničářů na pražském Kačerově, která ŘSD stojí 34,5 milionu ročně, tím jednou provždy končí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se