Jméno podnikatele Martina Kobrla se prolíná trestním oznámením, které noví manažeři státních silnic a dálnic podali kvůli machinacím s pozemky.

Třiačtyřicetiletý muž, udělal předloni s Ředitelstvím silnic a dálnic výhodný obchod: draho se zbavil nepoužitelné parcely u potoka i bezcenného pozemku pod dálnici.

A místo nich získal 1,5hektarový pozemek hned u pražského obchvatu v Ruzyni.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se