Hnutí ANO by nyní vyhrálo sněmovní volby před druhou ČSSD. Vyplývá to z březnového průzkumu agentury ppm factum. Proti únorovému průzkumu ANO oslabilo v počtu hlasů téměř o pětinu.

Mírně ubylo i hlasů pro sociální demokraty, posílily naopak KDU-ČSL a TOP 09/STAN. Podíly hlasů se v průzkumech různých agentur liší, třeba podle CVVM hlasů pro ANO přibylo a hnutí by získalo 33 procent.

Hnutí ANO dluží Andreji Babišovi 65 milionů. TOP 09 skončila ve ztrátě - čtěte ZDE

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se

Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!

Tento článek je zamčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.

Související články

Martin Komárek, poslanec ANO

Snižme vliv státu na ČT

Model, kdy je generální ředitel odpovědný správní radě, která má přibližně pravomoci představenstva firmy, funguje v drtivé většině...
25. 3. 2015 ▪ 2 min. čtení