Z měsíčního pobytu ve vazbě se snaží Jana Nagyová vzpamatovat relaxací doma i cvičením ve fitness centru. Zároveň odmítá řešit, jakou taktiku nyní se svým advokátem zvolí.

"Ona (ve vazbě) nemohla celou dobu vůbec nic aktivního dělat. Mohla si akorát číst knížky a čekat, jak to dopadne, což ji poznamenalo. A ona se teď snaží dostat zpět do svého rytmu," říká v rozhovoru pro IHNED.cz její advokát Eduard Bruna.

Máte už verdikt soudu, který pustil Janu Nagyovou z vazby? Víte, proč soud tak rozhodl?

Rozhodnutí nám ještě nedorazilo. 

Jak budete postupovat dál?

Moje klientka se po propuštění snaží přestat myslet na kauzu a snaží se dostat zpátky do určitého způsobu myšlení a klidu, který měla předtím. Myslím klidu, co se týče uvažování. Ona byla vždycky velmi pracovitá. Ale tohle ji svým způsobem dostalo do situace, kdy ona nemohla celou dobu vůbec nic aktivního dělat. Mohla si akorát číst knížky a čekat, jak to dopadne, což ji poznamenalo. A ona se teď snaží dostat se zpátky do svého rytmu.  

A co to znamená pro další postup?

My jsme se shodli na tom, že za této situace je velmi předčasné, aby ona chladnokrevně posoudila oprávněnost postupu, který bych jí navrhoval. To znamená, že teď má několik dní volno na odpočinek, bude se snažit přijít na jiné myšlenky, dát se dohromady, potom za mnou přijede a až pak budeme mluvit o kauze.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 60 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.