Premiér Petr Nečas a předseda ODS překvapivě odvolal ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila z ODS. Oficiálním důvodem je, že Pospíšil nedokázal ve svém resortu dost razantně škrtat a navíc letos žádal o další peníze. Nicméně šéf občanských demokratů si dovede představit, že spolu s Pospíšilem dál budou sedět ve vedení ODS.

Máte už náhradu za ministra?
Svoji představu mám, je tady portfolio kandidátů. Ale nemíním je tady prozrazovat.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se