Bývalý předseda ODS Mirek Topolánek se ve čtvrtek, zhruba tři měsíce po rozvodu se svou bývalou manželkou Pavlou, znovu oženil. Jeho ženou se stala někdější místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Lucie Talmanová.

Informovaly o tom servery Týden.cz a Blesk.cz.

Obřad údajně proběhl v hotelu Aria nedaleko Malostranského náměstí na Praze 1 a účastnili se ho pouze pozvaní hosté. "Ano, uvnitř je svatba, ale nemohu říct, kdo jsou novomanželé. Jen vám mohu prozradit, že to nevěstě moc sluší," řekl serveru Blesk.cz Ivan Langer, místopředseda ODS, při příchodu do hotelu.

Talmanová pro obřad zvolila červené šaty bez rukávů doplněné šňůrou bílých perel. Topolánkova kravata barevně ladila se šaty nevěsty, uvedl fotograf Herbert Slavík.

Topolánek byl až do letošního února oficiálně sezdaný s Pavlou Topolánkovou, vzali se v roce 1979 v Brně. Ale již od roku 2007 spolu nežili. Poměr ex-šéfa ODS s Talmanovou vyšel najevo v bulvárním tisku už v červnu 2006, v létě následujícího roku se jim narodil syn Nicolas. Z předchozího manželství má Topolánek dvě dcery a syna.


Mirek Topolánek a Lucie Talmanová při svatebním obřadu

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist