Pokud sněmovna prodlouží nouzový stav, který bude znamenat i pokračování omezujících nařízení, poputuje na ně k Ústavnímu soudu žaloba. Tu připravila skupina senátorů, kterým vadí, že omezení diskriminuje a likviduje některé prodejce. Zatímco opatření vlády jim přikázalo uzavřít prodejny, stejné zboží lze nakoupit v hypermarketech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





