I na úspěšné a tedy bohaté kapely mohou dolehnout ekonomické následky epidemie koronaviru. Petr Janda, který přes padesát let vede skupinu Olympic, přiznává, že počítá, kolik měsíců kapela bez koncertování vydrží. "Člověk najednou zjistí, že platí šílené peníze za věci, které nepotřebuje," říká Janda, který v sobotu slaví 78. narozeniny.

Kde trávíte čas v době koronavirových omezení?

Mám dvě místa, kde mohu trávit čas. Jde o penzion na Moravě, kde jsem teď, a moje bydliště poblíž obce Stříbrná Skalice, kde žiji s rodinou. Děti mají školu, komunikují s učitelkami přes iPady, tak jim to docela utíká. Sám jsem překvapený, že rodina snáší krizi dobře, s manželkou jsme se ještě ani nepohádali.

Kde vás zastihlo březnové vyhlášení restrikcí proti šíření koronaviru?

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.