Na pražském magistrátu v pondělí hledali viníka. Z okna totiž někdo minulý týden vylil kýbl vody na dva hudebníky. Ti se rozhodli hrát na náměstí Franze Kafky rovnou pod okny odboru evidence, správy a využití majetku.

Viníka nenašli. Příslušný odbor ale dostane kázání. "Ředitel magistrátu Radovan Košťál dal pokyn řediteli odboru, odkud byl zřejmě kbelík s vodou vylit, aby své podřízené důrazně poučil o dodržování etického kodexu zaměstnance magistrátu," řekla serveru IHNED.cz mluvčí magistrátu Petra Hrubá.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se