Šéf Ředitelství silnic a dálnic Jan Kubiš ve funkci končí. V úterý donese svůj rezignační dopis ministru dopravy a Antonín Prachař jeho rezignaci přijme. Uvolněné místo minimálně načas obsadí dosavadní ředitelka Kubišovy kanceláře Soňa Křítková. Ta na ŘSD přišla z Agrofertu.

Ministr Prachař vysvětlil, že Kubiš mu svou rezignaci nabídl sám. Šéf ŘSD byl přitom do funkce jmenován teprve 31. března letošního roku.

„Měli jsme včera pravidelnou poradu, kde jsme konstatovali, že všechny požadované cíle byly za druhý kvartál splněny. Bavili jsme se o cílech, kterých chceme dosáhnout do konce roku. Pan ředitel řekl, že jde o cíle více než ambiciózní a že by měl zvážit rezignaci. Docela mě tím překvapil,“ řekl pro IHNED.cz ministr Prachař.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.