Do letošních předčasných voleb jde celkem 23 politických uskupení. Co voličům slibují? Kliknutím na název strany či hnutí se dostanete na program a můžete sami posoudit, jestli je pro vás tou optimální volbou.

Ve všech krajích úspěšně sestavily kandidátku strany ČSSDSvobodníPirátiTOP 09Hlavu vzhůruODS, politické hnutí ZměnaStrana soukromníků České republikyKDU-ČSLSuverenitaSPOZÚsvit přímé demokracieDSSSANOKSČMLEV21 a Strana zelených.

Klub angažovaných nestraníků má kandidátku jen pro Pardubický kraj, Romská demokratická strana se nominovala pouze ve Středočeském a Libereckém kraji.

Strana Volte Pravý Blok kandiduje jen v Praze. Aktiv nezávislých občanů jde do voleb rovněž v Praze, kandidátní listiny má navíc i ve Středočeském a Královéhradeckém kraji a v Kraji Vysočina.

Hnutí Občané 2011 má jednu kandidátku, pro Prahu, zatímco monarchistická Koruna česká kandiduje v 11 krajích.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.