Webové stránky bývalé vládní politické strany TOP 09 přestaly v úterý odpoledne fungovat. Na profilu se objevila postava předsedy Karla Schwarzenbergera s označením 009 zjevně parodující filmového hrdinu Jamese Bonda.
Původně to vypadalo, že stránky napadli internetoví hackeři, tisková mluvčí Martina Týblová to na otázku IHNED.cz nedementovala. "O problémech s naším webem víme a řešíme je," uvedla.
Bližší komentář však odmítla s tím, že TOP 09 se k incidentu vyjádří v odpoledním prohlášení. Několik minut poté strana připustila, že jde o virál.
Ještě na vás čeká 30 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!
Máte již předplatné? Přihlaste se.
Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.
Nákup jednoho článku
Zadejte e-mailovou adresu
Zadejte e-mailovou adresu. Zadaná e-mailová adresa je ve špatném formátu.
Máte již účet? Přihlaste se.
Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.
Přihlaste se
Zdá se, že už se známe
Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.
Nemáte ještě účet? Zpět na zadání e-mailu »
Jste přihlášen jako
Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.