V poslaneckých lavicích se scházeli minimálně poslední tři roky, v úterý odpoledne odhlasovali svoje rozpuštění. Některé strany proto pro své poslance chystají na večer ještě poslední setkání.

Poslanci se sejdou ve sněmovní restauraci nebo v okolních barech. (Dění ve sněmovně sledujeme on-line ZDE) 

"Jestli je na dnešek plánováno hlasování o rozpuštění sněmovny, tak pokládáme za správné se na závěr volebního období sejít a rozloučit se a popřát si mnoho úspěchů do voleb," uvedl předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda s tím, že schůzka je naplánovaná ve sněmovní restauraci Demokracie. Půjde podle něj o ryze neformální setkání, času na přípravy mnoho nebylo.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se