V Praze se místopředseda regionálního sdružení Marek Benda přiklání jednoznačně k podpoře Petra Nečase. Pro zvyšování daní v čase hospodářské krize je podle ČTK i primátor Bohuslav Svoboda. Podobný názor zastává i Přemysl Sobotka, předseda regionálního sdružení v Libereckém kraji. "Osobně stojím na straně stability České republiky, která může být neuváženými kroky poškozena. Pevně věřím, že si to ODS uvědomuje, stejně jako situaci v EU, která je poněkud neutěšená."

Podporu premiérovi vyjádřil také Jiří Papež, místopředseda regionálního sdružení Plzeňský kraj, který ji považuje za slušnost.

Předseda regionálního sdružení Jihomoravského kraje Jiří Kadrnka považuje celé dění za názorové střetnutí nad jedním z důležitých témat ODS. "Nevidím na tom nic negativního. Určitě bych to nenazýval žádnými expersivními výrazy, je to součást standardní diskuse," dodává Kadrnka.

Také Zbyněk Stanjura, předseda regionálního sdružení Moravskoslezského kraje, stojí za premiérem. Za podstatné považuje schválení rozpočtu, který má mít schodek maximálně 100 miliard. Zaměřit se tak musí na legislativní změny, aby byl tento cíl splněn.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.