Zatímco ostatní členové vlády od rána jednali, dosluhující ministr školství Josef Dobeš z Věcí veřejných za sebe na schůzi kabinetu poslal prvního náměstka Ladislava Němce. Svůj poslední hektický týden ve funkci si chtěl zpříjemnit oslavou středečního Dne učitelů.
„Jsem rád, že na konci mého mandátu je setkání s lidmi, kterých si vážím a kterým chci vzdát hold,“ uvítal odcházející ministr šestatřicet učitelů, kteří z jeho rukou převzali Medaili Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy za významnou pedagogickou, vědeckou, sportovní nebo uměleckou činnost v oblasti školství.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









