Lékaři ve zlínské krajské nemocnici se na zvýšení březnových platů, které bylo dohodnuto s ministerstvem zdravotnictví, těšili marně. Jejich ředitel jim zatím platy nezvýší. Čeká prý, až dorazí peníze z pojišťoven.
"Teď jsme dostali výplatní pásky, ve kterých žádné navýšení za březen není,“ potvrdila serveru iHNed.cz Marcela Henčlová, lékařka zlínské nemocnice a předsedkyně tamního lékařského odborového klubu (LOK).
"Kolegové zuří, my jsme memorandum dodrželi a výpovědi jsme stáhli," dodala.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











