Při chystané reformě zdravotnictví bude kladen důraz především na pojišťovny a poskytování zdravotnických služeb. "Navyšování spoluúčasti pacientů při financování zdravotních služeb je to poslední, co se bude dít," řekl v pořadu Otázky Václava Moravce ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09).
"Spoluúčast pacientů na financování zdravotních služeb, která je nyní 17 procent, by neměla překročit hodnotu 20 procent," uvedl ministr.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









