Při chystané reformě zdravotnictví bude kladen důraz především na pojišťovny a poskytování zdravotnických služeb. "Navyšování spoluúčasti pacientů při financování zdravotních služeb je to poslední, co se bude dít," řekl v pořadu Otázky Václava Moravce ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09).

"Spoluúčast pacientů na financování zdravotních služeb, která je nyní 17 procent, by neměla překročit hodnotu 20 procent," uvedl ministr.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se