Sociální demokrat Miroslav Poche se po týdnu otřepal ze skandálu, který vypukl poté, co se HN přiznal, že zakamufloval sponzorský dar pro ČSSD. Jeden z pražských lídrů si totiž v pátek odpoledne opět zaktivoval svůj profil na Facebooku.

"Dobrý večer! Jsem ten, co měl minulý týden touto dobou psí hlavu i díky lidem, kterým kdysi pomohl z bláta. Není nic horšího než dostat se do spárů mediální mašinérie, lidí, kteří mají pravdu vlastní či těch, kteří žijí v iluzi idealistické utopie," napsal na úvod Poche. Na jeho status už upozornil server aktuálně.cz. Poche na Facebooku obvinil média a své nepřátele z předvolebního spinkutí a vše zakončil slovy: "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí"

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se