Rektorkou jedné z největších českých vysokých škol se stala oficiálně 1. dubna. A byl to tak trochu "aprílový začátek", protože na služební cestě v Číně přijímala místo gratulací dotazy novinářů, co si myslí o tom, že její kolega, děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík, použil na svém soukromém autě neoprávněně modrý majáček.

"Když jsem slyšela slovo majáček, už se mi dělalo úplně špatně," říká dnes. "Ano, je to ostuda. Ostuda pana děkana... ne, radši řeknu pana Ševčíka. Myslím si, že ho to strašně mrzí. Ale VŠE s tím nemá nic společného. Kdyby jel v pracovní době, chápu, že se na to lidé budou ptát. Ale jak mám řešit s dospělým člověkem dopravní přestupek?"

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.