Třetí ročník konference FinTech Roadmap '24 se koná 16. května 2024 v prostorách Václavák 22 v Praze a lze ji sledovat i on-line. Akce shromáždí přední osobnosti z česko-slovenské FinTech scény, aby diskutovaly o nejnovějších trendech a inovacích v oblasti finančních technologií.

Konference je rozdělena na tři sekce.

FinTech Ekosystém

Diskutovat se bude o důležitosti regulací, podpůrných technologiích a podnikatelském prostředí, které jsou klíčové pro růst a udržitelnost finančně technologických společností. Účastníci se mohou těšit na panelové diskuse s odborníky, jako je Tomáš Olexa z České národní banky, Václava Mladěnku z Monet+ a Martina Hobzu z Hobza Legal, nebo třeba na Regulatorní Sandbox v podání Marie Staszkiewicz z České fintech asociace.

Inovace

Sekce se zaměří na nejnovější průlomy v technologiích, které formují budoucnost finančních služeb. Od umělé inteligence až po AI bankéře, účastníci získají náhled na to, jak inovace ovlivňují bankovnictví, investice a další finanční služby v přednáškách jako Skrytý potenciál platebních karet od Mastercardu nebo Trendy v designu investičních platforem od Portu.

Funding & Business Growth

Jak transformovat start-up na úspěšnou firmu? Diskuze ovlivní tématy jako crowdfunding, venture kapitál a strategie růstu. S příklady úspěšných firem a radami od zkušených investorů, tato sekce je určena pro každého, kdo chce posunout svůj podnik na další úroveň. Vrcholem této sekce bude panelová debata pod taktovkou fondu 10x Matěje Turka.