Ostré kritice německých fanoušků čelí fotbalová Viktoria Plzeň kvůli vysokým cenám lístků na středeční zápas Ligy mistrů s Bayernem Mnichov. Těm se nelíbilo, že za ně museli platit 70 eur – tedy 1700 korun – za jeden, když na běžný ligový zápas plzeňského týmu stojí pouhou pětinu. Podle nich tak byly lístky předražené a plzeňský klub je diskriminoval. Kvůli svému protestu, kdy do vyhrazeného prostoru odmítli přejít, tak zmeškali i první gól svého týmu. Zápas nakonec skončil 4:2 pro hosty.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








