Ostré kritice německých fanoušků čelí fotbalová Viktoria Plzeň kvůli vysokým cenám lístků na středeční zápas Ligy mistrů s Bayernem Mnichov. Těm se nelíbilo, že za ně museli platit 70 eur – tedy 1700 korun – za jeden, když na běžný ligový zápas plzeňského týmu stojí pouhou pětinu. Podle nich tak byly lístky předražené a plzeňský klub je diskriminoval. Kvůli svému protestu, kdy do vyhrazeného prostoru odmítli přejít, tak zmeškali i první gól svého týmu. Zápas nakonec skončil 4:2 pro hosty.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se