Představa, že by německá kancléřka Angela Merkelová začala na Facebooku vysílat nějaká zásadní prohlášení k pandemii, a obešla tak tradiční média, působí komicky. U nás to ale politici dělají. Získat si důvěru nejen médií, ale hlavně celé populace, dokázala německá vláda lépe než naše, vysvětluje také v rozhovoru pro HN Tomáš Samek, antropolog a expert na sociální komunikací v českém a německém veřejném prostoru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se