Představa, že by německá kancléřka Angela Merkelová začala na Facebooku vysílat nějaká zásadní prohlášení k pandemii, a obešla tak tradiční média, působí komicky. U nás to ale politici dělají. Získat si důvěru nejen médií, ale hlavně celé populace, dokázala německá vláda lépe než naše, vysvětluje také v rozhovoru pro HN Tomáš Samek, antropolog a expert na sociální komunikací v českém a německém veřejném prostoru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










