Polovina ledna je pryč a s uplynulými dny se často také ztratila motivace k dodržení předsevzetí, která si při popíjení šampaňského na Nový rok dáváme. Podle koučky Martiny Vančurové často podceníme hlavně jejich přípravu. "Změna je proces, který se děje v určitých fázích a neodehraje se v našem chování ze dne na den. Opravdu málokomu se to podaří," říká v rozhovoru pro HN. Ještě hůře jsou na tom ale ti, kteří se o změnu ani nepokusí, protože ty často ke změně donutí až nějaká krize. "Když dovolíme, aby byla krize katalyzátorem změny, pouze reagujeme na věci, které se nám v životě dějí, pak věci jen lepíme a opravujeme. Přitom jsme mohli být aktivními tvůrci vlastního života," upozorňuje Vančurová, která spolupracuje jako koučka s NEO Centrem.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.