Aféra hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, po níž se začalo mluvit o neutěšených podmínkách fungování mládežnického hokeje, zřejmě změní zákony. Chystají to tři bývalí hokejisté z různých politických stran, kteří se sešli ve sněmovně: Jiří Holeček z hnutí ANO, Adolf Beznoska z ODS a nezařazený Karel Pražák (dříve Úsvit).

"Chceme‑li, aby stát dával více peněz do sportu na děti a mládež, musíme nejprve zařídit, aby peníze skutečně končily u dětí a mládeže. Musíme nejprve současné financování udělat transparentním. V klubech dnes není úplně pořádek," vysvětluje Karel Pražák.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se