Policisté obvinili vězně, který společně s bývalým senátorem ODS Alexandrem Novákem uklízel fotbalový stadion prvoligového týmu FK Teplice.
Muž měl ve své skřínce několik mobilních telefonů, tablet, ale i další zařízení, která slouží k připojení k internetu. "Mohu potvrdit, že byl můj klient obviněn," řekl Aktuálně.cz advokát Michael Kis.
Podle informací redakce se jedná o vězně, který si v současné době odpykává svůj trest ve věznici v Teplicích. Jeho obvinění potvrdil i policejní mluvčí Daniel Vítek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











