Policisté obvinili vězně, který společně s bývalým senátorem ODS Alexandrem Novákem uklízel fotbalový stadion prvoligového týmu FK Teplice.

Muž měl ve své skřínce několik mobilních telefonů, tablet, ale i další zařízení, která slouží k připojení k internetu. "Mohu potvrdit, že byl můj klient obviněn," řekl Aktuálně.cz advokát Michael Kis.

Podle informací redakce se jedná o vězně, který si v současné době odpykává svůj trest ve věznici v Teplicích. Jeho obvinění potvrdil i policejní mluvčí Daniel Vítek.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se