Ještě před čtyřmi lety byla KSČM v komunálních volbách v Třebíči a Havlíčkově Brodě třetí. Teď na obou místech vyhrála. Zároveň to jsou jediná okresní města, kde se jí to povedlo.

Například v Brodě ale komunisté nepočítají ani s křeslem starosty, ani s vedením města. "Nedělali jsme si ambice na starostu, to ani náhodou. Věděli jsme, že více dráždit lidi nemusíme," řekl lídr kandidátky komunistů v Havlíčkově Brodě Milan Plodík.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se