Ještě před čtyřmi lety byla KSČM v komunálních volbách v Třebíči a Havlíčkově Brodě třetí. Teď na obou místech vyhrála. Zároveň to jsou jediná okresní města, kde se jí to povedlo.
Například v Brodě ale komunisté nepočítají ani s křeslem starosty, ani s vedením města. "Nedělali jsme si ambice na starostu, to ani náhodou. Věděli jsme, že více dráždit lidi nemusíme," řekl lídr kandidátky komunistů v Havlíčkově Brodě Milan Plodík.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







