Helena Lazosová o projektu Equilibrium poprvé četla v médiích. "Napadlo, že by bylo zajímavé se do něj zapojit. A zhruba před rokem se tak opravdu stalo," říká pro Hospodářské noviny.

Když nastoupila do ING, v rámci svého vzdělávacího plánu dostala příležitost zapojit se, a toho využila.

"Napadlo mě, že to je přesně to, co v danou chvíli, kdy se sžívám s novou prací a novou rolí, potřebuji. Cítila jsem, že mi to může hodně pomoci," říká.

Co konkrétně jste na sobě chtěla zlepšit?

Helena Lazosová: Nebyl to žádný konkrétní nedostatek. Spíš jsem cítila, že je možné na sobě dál pracovat, a tahle forma mentoringu mi připadala jako skvělý způsob. Kombinuje totiž jak koučovací metody, tak metody z poradenství. Navíc v průběhu programu se moje pozice ve firmě změnila a já se potřebovala rychle sžít s novou rolí ve vedení, se kterou jsem neměla dřívější zkušenost. Povýšení do vedení ING přišlo zhruba devět měsíců poté, co jsem se zapojila do Equilibria. S působením v představenstvu má Jonathan dlouholetou zkušenost, takže v tomto smyslu byl pro mě tím pravým mentorem a skutečně mi moc pomohl. Nebyla jsem například příliš dobrá v prezentaci svých myšlenek, neuměla jsem dostatečně prodat svůj nápad, prosadit se, a v tom ohledu mě sezení s Jonathanem velmi posunula

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.