Šest zájemců se během jednoho týdne přihlásilo do výběrového řízení, v němž ministr dopravy Antonín Prachař z hnutí ANO hodlá najít nového ředitele BESIP - státní organizace, která určuje koncepci bezpečnosti provozu na silnicích a přes kterou ročně protečou desítky milionů korun. 

Jména uchazečů zatím Prachař neřekne. „Ani je nevím. Zatím jsem jen zjišťoval, jaký je o post zájem, proto vím, kolik lidí se přihlásilo,“ uvedl ministr pro IHNED.cz.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se