Brněnská Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity (PEF MENDELU) chce nalákat do svých lavic nové studenty pomocí originální komunikační kampaně. Na nově spuštěných webových stránkách Žádný kydy najdou zájemci o studium video Are You Kydding Me, kde si PEF MENDELU "prostřednictvím hospodářských zvířat utahuje z mýtů a falešných představ, které se ke studiu na fakultě propojením s univerzitou jako takovou vážou," uvedl Jiří Urbánek z PR oddělení fakulty.

Například hned na úvodní stránce webu stojí slogan "Že jsme jenom hnojárna? To jsou jenom kydy". Nebo dále "Nemeleme kraviny, jsme fakt dobří jako prase". Ve skoro minutovém videu umístěném na webu jsou natočená hospodářská zvířata s komentářem, který zábavným způsobem přesvědčuje studenty, aby si právě na této fakultě podali přihlášku.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.