Odstupující ministr dopravy Pavel Dobeš byl jedním z přeběhlíků, kteří z řad Věcí veřejných zamířili do frakce LIDEM vicepremiérky Karolíny Peake. Teď se ale sám stal psancem, který se znelíbil i samotné Peake. Vyčetla mu především kolabující centrální registr vozidel, který skvěle posloužil jako zástěrka vnitrostranických sporů.

Za Dobešem přitom nezůstává jen ne zcela funkční registr vozidel. Za jeho éry se dvakrát oddálil termín rekonstrukce dálniční tepny D1. Dobeš také prováděl zvláštní personální rošády, v jejichž rámci se například vyhozený ministerský náměstek Ivo Toman stal zanedlouho jedním z manažerů Českých drah.

V přehledu se podívejte na všechny zajímavé kauzy, kterým musel bývalý vydavatel véčkařského časopisu Pražan čelit. Většinu z nich nedořešil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.