Tak vytrvale jezdili starostové na ministerstvo zdravotnictví bojovat za své nemocnice, až si prosadili, že letos se proti jejich vůli žádná oddělení uzavírat nebudou.
Zdravotní pojišťovny jim podle nejnovějšího plánu dobíhající smlouvy dočasně prodlouží. A řešit co dál budou teprve až příští rok, zjistily HN.
„Je to politické téma a to teď nemá cenu lámat přes koleno. Po volbách se dělají nepopulární kroky snadněji,“ vysvětluje důvody ministr zdravotnictví Leoš Heger.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








