Detektivové z Úřadu pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) vrátili pražským strážníkům služební auta, která jim zabrala v souvislosti se zatčením jejich bývalého šéfa Vladimíra Kotrouše.
Dokumenty z kanceláří ale dosud mají u sebe. Serveru IHNED.cz to potvrdil bývalý Kotroušův náměstek Ludvík Klema, který je řízením Městské policie v Praze dočasně pověřen.
"Když byla policie v budově a zabavovala věci z některých kanceláří, na místě jsem nebyl. Týkalo se to určitých prostor v Korunní ulici a některých vozidel. Auta nám po prozkoumání nechali k užívaní, ale ostatní věci ještě mají u sebe," řekl Klema.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












