Kabinet Andreje Babiše představil svou hospodářskou strategii na příští roky. Expert z Centra veřejných financí Univerzity Karlovy a bývalý náměstek ministra financí Tomáš Holub říká, že strategie na příštích pět let má dostatek reálných prvků, ale chybí mu to hlavní – vize, z čeho a jak se třibilionový plán zaplatí. „Tam aspekt realismu postrádám,“ říká ekonom v rozhovoru pro HN.
Jaké je vaše první hodnocení vládní strategie?
Co se dočtete dál
- Jak hodnotí Tomáš Holub vládní strategii.
- Proč v rozhovoru často mluví o financování.
- Co podle něj pomůže podnikatelům.
- V čem je vládní plán reálný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










