Každá pátá firma kvůli vládnímu úspornému balíčku seškrtala benefity pro své zaměstnance. Poprvé za několik let tak počet podniků, které je omezily, byl větší než těch, které nabídku pro své lidi naopak rozšířily. S poskytovanými bonusy je spokojena necelá polovina zaměstnanců. Rádi by seznam nabízených výhod měli širší, například o možnost dorovnání mzdy v případě nemoci.
Co se dočtete dál
- Jak se mýlí zaměstnavatelé v odhadu spokojenosti svých lidí.
- Které benefity jsou nejrozšířenější.
- Jak se zájem lidí o ně mění s věkem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









