Kdo ve čtvrtek běžel Unicredit Pražskou štafetu ve Stromovce, sáhl si často v obrovském vedru až na dno sil. První myšlenky po závodě bývají: „Příště budu více trénovat“ nebo „Proč jsem se nepřipravil víc“. Donutit se v létě trénovat bývá ale velmi těžké. Taky si říkáte: „Teď jsem na dovolené, začnu zase od pondělí“? Sbalit běžecké tenisky na prodloužený víkend nebo dovolenou takový problém není, jako najít nějakou zajímavou trasu v okolí.

Tým Hospodářských novin dal proto dohromady své oblíbené okruhy v různých částech republiky pro vaši inspiraci. Zatímco šéfredaktor Jaroslav Mašek shovívavě navrhuje spíše lehké trasy, vyběhnout na Ždáňskou horu, kam běhá redaktor Ondřej Houska, už takový med není. Třešničkou je pak tip na pražský předmaratonský trénink od našeho nejnáruživějšího běžce Petra Honzejka.  

Jaroslav MašekDoporučuje šéfredaktor Jaroslav Mašek

Golfová Berounka (okruh Černošice–Radotín) 11 km – lehká 

Od vlakové zastávky Černošice směrem dolů k Berounce přes místní lávku po silnici směrem na Lipence a po třech kilometrech doleva na golfové hřiště. Jeho středem vede cesta směrem zpátky na Radotín, na konci hřiště dole po silnici směrem k Velkotržnici Lipence, po jejím minutí stále dolů k řece a přes lávku do Radotína (pozor, občas se opravuje). Za lávkou opět doleva směr Černošice. Po cca čtyřech kilometrech trasa končí opět u železniční stanice Černošice.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.