Další ročník marketingové události Retail Summit, který stejně jako v předchozích letech nabídne zajímavé řečníky, vypukne začátkem dubna. První den konference 4. dubna bude odpoledne v režii marketingové agentury Czech Promotion, která připravila speciální workshop The best of Czech Promotion Summit představující to nejlepší z její interní akademie. Hlavní hvězdou workshopu bude Marian Jelínek, manažer, hokejový trenér a mentální kouč významných českých sportovců, jako jsou Karolína Plíšková nebo Jaromír Jágr. Workshop můžete sledovat od 15:00, a to přímo v tomto článku.

„Kromě motivační prezentace Mariana Jelínka se můžete těšit i na řadu dalších odborníků. Naši marketingoví specialisté vám předají řadu praktických tipů pro zvýšení efektivity vašich reklamních aktivit. Mimo jiné vás naučí, jak lépe porozumět stereotypům a jejich využití v chování spotřebitele i jak přistupovat k plánování nových poboček. Uslyšíte, proč je dobré věnovat čas tvorbě marketingové a komunikační strategie a jak vám taková strategie pomůže vydělat peníze,“ uvádí Jan Coufal, šéf Czech Promotion.

Retail Summit se koná 4.–6. dubna 2022 v pražském Kongresovém centru.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist