Už brzy získá Česko dalšího vysoce postaveného úředníka. Vláda v pondělí vypíše výběrové řízení na předsedu Nejvyššího stavebního úřadu. Že věc bude na jednání kabinetu, potvrdila HN ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO). Se zřízením instituce počítá nový, v červenci schválený stavební zákon. Přejít pod něj má dosavadní soustava obecních stavebních úřadů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se