Prezident Miloš Zeman řekl na adresu Bezpečnostní informační služby a jejího pověřeného šéfa Michala Koudelky mnohé, to, co vypálil v posledních dnech, jsou ale přímo letecké tříštivé pumy. Hlavní komentátor HN Petr Honzejk za tím vidí zhrzené ego kvůli novičoku, obavy Zemanových přátel a další věci, které se dozvíte v našem ranním podcastu. S šéfem Svazu lázní ČR Eduardem Bláhou rozebereme, jestli lázně vyprázdněné kvůli covidu dokázala naplnit česká klientela a její vouchery. Malá nápověda: dokud nepřijedou cizinci... 

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist