V pátek 5. června vyjde první číslo nové páteční přílohy Hospodářských novin nazvané Víkend. Nabídne dvakrát více čtení než dosavadní magazín ego!. Páteční vydání HN tak bude sestávat z prvního sešitu, který bude čtenářům nabízet analyticko-zpravodajské články a komentáře se zaměřením na ekonomiku, politiku a významné společenské trendy z domova i ze světa, a z druhého novinového sešitu s magazínovým čtením na celý víkend.

Autoři Hospodářských novin přinesou ve Víkendu čtenářům rozhovory, reportáže, profily osobností z Česka i ze světa z byznysového, sportovního i kulturně-společenského prostředí, články z oblasti vědy a ze světa technologií, ale i kulturní a filmové tipy.

Cílem je zprostředkovat čtenářům v delších rozhovorech, reportážích a analytických textech hlubší vhled do společensko-ekonomických trendů a současně nabídnout odlehčené čtení a představit různé osobnosti jinak, než jak je známe z jejich profesního života. Pro mentální cvičení bude k dispozici křížovka a sudoku. Chybět nebude ani televizní program na víkend.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist