V pátek 5. června vyjde první číslo nové páteční přílohy Hospodářských novin nazvané Víkend. Nabídne dvakrát více čtení než dosavadní magazín ego!. Páteční vydání HN tak bude sestávat z prvního sešitu, který bude čtenářům nabízet analyticko-zpravodajské články a komentáře se zaměřením na ekonomiku, politiku a významné společenské trendy z domova i ze světa, a z druhého novinového sešitu s magazínovým čtením na celý víkend.

Autoři Hospodářských novin přinesou ve Víkendu čtenářům rozhovory, reportáže, profily osobností z Česka i ze světa z byznysového, sportovního i kulturně-společenského prostředí, články z oblasti vědy a ze světa technologií, ale i kulturní a filmové tipy.

Cílem je zprostředkovat čtenářům v delších rozhovorech, reportážích a analytických textech hlubší vhled do společensko-ekonomických trendů a současně nabídnout odlehčené čtení a představit různé osobnosti jinak, než jak je známe z jejich profesního života. Pro mentální cvičení bude k dispozici křížovka a sudoku. Chybět nebude ani televizní program na víkend.