Hospodářské noviny a iHNed.cz mají novou mobilní aplikaci pro předplatitele. Najdete v ní nejen obsah tištěných HN, ale i aktuální zpravodajství, naše podcasty a další nové funkce. 

Aplikace, která je už teď k dispozici na App Storu i na Google Play, nahradí starou verzi, která zrcadlila pouze obsah tištěných vydání HN, ne však web iHNed.cz. "Podíl návštěv webu iHNed.cz z mobilních zařízení již přesahuje 55 procent. Musíme se těmto čtenářům přizpůsobit," říká šéfredaktor iHNed.cz Filip Černý. "Nová aplikace přináší nejen nový komfort při čtení, ale umožňuje i na jednom místě najít a poslouchat podcasty z dílny Hospodářských novin," dodává.

Aplikace má minimalistický bílý design a nabízí i možnost nastavení tmavého nočního režimu. Domácí stránka disponuje aktuálním zpravodajstvím z webu iHNed.cz, včetně fotogalerií a videí. Čtenáři mohou využít také možnost označit si text červenou vlaječkou a přesunout ho do sekce Přečíst později, tak jak to znáte z našeho webu. Takto uložené články jsou také synchronizované s těmi uloženými na webu.

IMG 1004IMG 1007

Ikony ve spodní části vás přesměrují na aktuální i archivní vydání Hospodářských novin nebo na podcasty HN. Obojí je možné přímo v aplikaci pohodlně číst a poslouchat.

"Novou aplikací HN jsme chtěli čtenářům zpřístupnit nejen kvalitní obsah vycházející v tištěných Hospodářských novinách, ale i exkluzivní obsah z webu iHNed.cz," vysvětluje šéf produktu společnosti Economia Jaroslav Souček, který stál v čele vývoje aplikace.

Za designem aplikace stojí studio Švejda Goldmann, které se podílelo na posledním redesignu webu iHNed.cz.

Aplikace bude po omezenou dobu dostupná všem předplatitelům, aby si ji měli možnost vyzkoušet i ti, kteří mají předplatitelský tarif "bez aplikace". Své připomínky nám můžete sdělit na adrese aplikace@ihned.cz.

Aplikaci HN najdete v App Storu i na Google Play.

Související