S prvním březnem začala platit některá nařízení Ústavního soudu k elektronické evidenci tržeb. Kromě toho, že oddálil start třetí a čtvrté vlny na neurčito, nařídil vloni v prosinci soud některé úlevy a změny ve vydávání účtenek a jejich odesílání elektronickou cestou na servery finanční správy. Hlavní změny jsou dvě: EET se už nevztahuje na platby prováděné kartou jak v kamenných prodejnách, tak přes internet a účtenky už také nemusí obsahovat DIČ.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












