Kromě nabídek na hlídání dětí, venčení psů či pomoc s úklidem se na webovém portálu Hlídačky.cz začal objevovat nový typ inzerátů. "Dovolte mi, abych vám pomohla s nákupem, s úklidem nebo si s vámi jen tak zahrála nějakou společenskou hru. Vlastní prarodiče mám až v Bratislavě, proto i já budu moc ráda, když mi je na moment někdo nahradí," píše například Kateřina Č. z Brna.

Hlídačky.cz nově rodinám zprostředkovávají pomoc s péčí o starší příbuzné, kteří chtějí žít doma, ale na všechno už sami nestačí. Podle spoluzakladatele webu Petra Šiguta jde o poslední službu, která firmě chyběla k tomu, aby obsáhla celý životní cyklus rodiny. "Nejprve žijete ve dvou, potřebujete pomoct s úklidem. Pořídíte si psa, potom přijdou děti. A časem potřebujete pomoct i s péčí o prarodiče," vysvětluje Šigut a dodává, že novou službu poptávali sami uživatelé. Navíc mají Šigut i jeho kolegové zkušenosti s tím, jak komplikovaná může být péče o prarodiče, kteří bydlí na druhém konci republiky.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.