Pacienti s nádorem už za protonovou léčbou nebudou muset jezdit za hranice. Pražské protonové centrum po letech dohadů přistoupilo na podmínky Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) a podepsalo s ní smlouvu o spolupráci.
Klinika a VZP se dohodly na tom, že ukončí veškeré spory a stáhnou všechny žaloby. Protonové centrum navíc musí zaplatit pojišťovně přes 572 tisíc korun. Jde o částku, kterou VZP kvůli administrativním chybám uhradila klinice od roku 2014 navíc za léčbu pacientů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










