Vážený pane děkane,

dovolte, abych zareagoval na Váš dopis, jímž mě žádáte o vysvětlení incidentu, který spatřujete ve skutečnosti, že se dne 30. 3. 2016 údajně do vaší školy dostavili dva příslušníci kriminální policie, aby následně vyžadovali informace, komu patří vlajka vyvěšená na budově školy "FAMU", a pokud patří Tibetu, kde to je, kdo ji vyvěsil, jaké je jeho trvalé bydliště, kdo mu to dovolil a jak bude potrestán.

Vážený pane děkane, vězte, že Policie ČR (dále jen Policie ČR) byla nucena přijmout při návštěvě prezidenta ČLR mimořádná bezpečnostní opatření a vážně teď nemáme čas zabývat se každou přiblblou stížností, kterou dostaneme. Kdybyste věděl, co všechno jsme museli ve dnech návštěvy našeho vzácného čínského hosta dělat, nedivil byste se, že není jednoduché vysvětlit vše tak, aby tomu vůbec někdo uvěřil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.