Zámek v Moravském Krumlově měl letos již podruhé zamířit do aukce. Z dražby, která byla nahlášena na minulý pátek, ale nakonec opět sešlo. Podle Městského soudu v Praze je nutné nejprve uzavřít insolvenční řízení proti majiteli historické stavby, kterým je společnost Reality MK. Návrh podala klenotnická firma Pretis z Nového Města nad Metují. 

"Dražba se tak opět posune zhruba o tři měsíce. Až budou jasně stanovené podmínky, tak se jí zúčastníme," říká starosta Moravského Krumlova Tomáš Třetina. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se