Kauza údajného úplatku pro ministra vnitra Milana Chovance je podle vicepremiéra Andreje Babiše zejména problémem ČSSD. "Má si to řešit sama a nezatahovat do toho bezpečnost státu," napsal Babiš HN a Aktuálně.cz před čtvrtečním jednáním předsednictva bezpečnostní rady státu.

Zda bude chtít, aby jednání neprobíhalo v utajeném režimu nebo dění okolo České pošty politici vůbec neřešili, ale ministr financí neřekl. "Předsedou bezpečnostní rady státu je pan premiér. Já nevím, o co jde, nechám si to vysvětlit," dodal Babiš.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se