Češi sledují pornografický obsah nejčastěji v pondělí, mezi desátou a jedenáctou večer a průměrně na webových stránkách s touto tématikou zůstanou 7 minut a 56 sekund. Světový průměr je ještě o minutu a třicet vteřin delší.
Nicméně čas strávený sledováním pornografie ovlivňují také různé společenské události jako fotbal nebo státní svátky, kdy návštěvnost stránek v jednotlivých zemích světa výrazně klesá.
Internetová společnost Pornhub Network, která se zaměřuje právě na streamování pornovideí, každoročně zveřejňuje statistiky o průměrných kliknutích na své stránky, ale také o nejhledanějších výrazech či kategoriích ve dvaceti zemích světa. Společnosti patří několik webů, mezi nimi také Redtube, YouPorn nebo GayPorn. Pro loňský rok zveřejnila také statistiku pro Českou republiku.
- První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
- Možnost kdykoliv zrušit
- Odemykejte obsah pro přátele
- Všechny články v audioverzi + playlist
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.