Podle zástupců sdružení Fórum 50%, které prosazuje rovné šance mužů a žen, je v České republice málo žen v rozhodovacích pozicích. A to ve firmách i v politice. Chtěli by více propagovat pozitivní dopady genderové rovnosti a probourat bariéry na straně žen. Například ženám získat více zkušeností, kontaktů nebo navázat spolupráci s dalšími ženami.

Fórum 50% se proto rozhodlo spustit program s názvem Ženy a muži v rovnováze, který bude trvat od července do dubna roku 2016. Nyní na něj získalo peníze z Norských fondů a může jej začít realizovat. Jde o jeden z celkových 29 úspěšných projektů, které se zaměřují na rovné příležitosti mužů a žen a na boj proti domácímu násilí, jež budou Norské fondy financovat. Nadace Open Society fund, která spravuje část Norských fondů, rozdělí mezi projekty celkem 104 milionů korun.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.